Sanatorium Bug

ośrodek rehabilitacyjno-wczasowy Okuninka

Sanatorium BUG to jedno z największych uzdrowisk na Białorusi położone w ekologicznie czystym rejonie uzdrowiska “Sosnowy bór” nad Muchawcem.. Szeroki zakres i wysoka jakość usług medycznych sprawiły, że „Bug” jest zaliczane do grona najlepszych sanatoriów na Białorusi.

Sanatorium BUG przyjmuje osoby z następującymi schorzeniami:

 • z chorobami układu sercowo-naczyniowego
 • ze schorzeniami układu oddechowego
 • z chorobami układu nerwowego
 • z dysfunkcją narządu ruchu

Zabiegi wykonywane w Sanatorium BUG:

wanny lecznicze i mineralne, prysznice, sauna fińska, sauna infrared, kriosauna, beczka cedrowa, różne rodzaje leczenia światłem, leczenie ciepłem i zabiegi z zakresu galwanoborowiny oraz okłady parafinowo-ozokerytowe, masaż ręczny i mechaniczny (próżniowy, masaż wibracyjny, aparatem „Relaks”, fotel relaksacyjny), hydromasaż, terapia kompresyjna aparatem „Limfa-mat”, krioterapia aparatem „Kriotur”, suche kąpiele węglanowe, kąpieli ozonowe, bieżnia próżniowa, próżniowo-kompresyjna terapia aparatem „Wakumed”, koktajle tlenowe, wilgotne owijanie gliną morską oraz wodorostami morskimi, zabiegi SPA (ogólne i miejscowe), inhalacje, gabinet kosmetologiczny, miostymulacja, radiolifting.

Nowoczesna diagnostyka: USG, USG osteodensytometria, nieinwazyjne badanie krwi, badanie obwodowego i centralnego krążenia, funkcji dróg oddechowych, EKG.

W sanatorium znajduje się również: gabinet kosmetyczny i stomatologiczny, lekarz psychoterapeuta, lekarz homeopata, gabinet akupunktury, hirudoterapeuta.

Proponowany jest obszerny program kulturalno-rozrywkowy: wycieczki, koncerty, wieczory taneczne, obrzędowe święta, warunki do aktywnego wypoczynku. 

Zakwaterowanie

Apartamenty dwupokojowe, dwuosobowe z prywatną łazienką, balkonem, tv, lodówką, czajnikiem. Korpus nr.2 z windą, połączony z budynkiem głównym.

Termin i cena

Termin i cena do uzgodnienia.

Cena obejmuje

Cena zawiera:

 • transport autokarem,
 • zakwaterowanie 9 noclegów w pokojach 2 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym w Sanatorium BUG; wyżywienie w formie serwowanej - 5 posiłków dziennie;
 • procedury medyczne (przy braku przeciwwskazań) wg zaleceń lekarza 3-5 zabiegów dziennie;
 • kuracja wodą mineralną – dostęp w Sanatorium; -zwiedzanie Brześcia z przewodnikiem, ubezpieczenie grupowe podstawowe – koszty leczenia i NWW

Cena nie zawiera:

opłaty uzdrowiskowej (płatnej obowiązkowo w sanatorium w rublach białoruskich); dodatkowo płatnych zabiegów oferowanych przez sanatorium; wycieczek krajoznawczych organizowanych przez sanatorium.

Uwagi

W przypadku choroby przewlekłej uczestnik doubezpiecza się we własnym zakresie.

Niezbędny jest paszport ważny co najmniej 6 miesięcy od dnia wyjazdu – WJAZD BEZWIZOWY

Galeria

Astur Sp. z o.o.

ul. P. Gojawiczyńskiej 9,
20-827 Lublin
NIP: 712 015 48 96

Liczba odwiedzin

143897

Godziny otwarcia

Biuro Lublin:

 • Pn – Pt: 9.00 - 17.00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne
wczasy zdrowotne Okuninka camping Okuninka zielone szkoły Okuninka wycieczki za granicę sanatoria Białoruś

sanatoria Ukraina

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.